درباره ی ما

ابتدا کمبودها را خوب بشناسیم!

ما پس از سالها فعالیت در عرصه ی بازسازی ، دکوراسیون داخلی و تاسیسات  ساختمان متوجه کمبودها و نارضایتی های زیادی از سوی مشتریان  شده ایم که پاسخ دادن به آنها و رفع این کمبود ها موجبات خشنودی و رضایت مشتریان محترم را فراهم خواهد کرد.

قرارداد

عدم تطابق مفاد قرار داد با متریال و عملیات اجرایی

نیروی متخصص

عدم بکار گیری نیروهای فنی مجرب و حرفه ای

زمان بندی

بد قولی و عدم رعایت زمان بندی در قرار دادها

اجناس

عدم شناخت و مبهم بودم اصالت و کیفیت اجناس و متریال مورد استفاده توسط پیمانکاران

راهکار ما برای رفع کاستی ها

حال ما برای رفع این کمبود ها و پاسخ به نیاز مشتریان سه اصل رو به عنوان خط مشی گروه ماناست سرلوحه قرار داده ایم تا هم خود را نسبت به رقبا متمایز کنیم هم شما را به آرامش و رضایت قلبی برسانیم.

خوش قولی

شاید یکی از دغدغه های مشتریان عدم اتمام پروژه در زمان توافق شده است. و این باعث آشفتگی و استرس و بلاتکیفی و ... برای کارفرما و احتمالا همسایگان وی میگردد.در ماناست برنامه ها طوری تنظیم میشود که سر قولمون به شما بایستیم و همان تاریخ اتمام در قرارداد روز پایانی پروژه باشد.

صداقت

در ماناست صداقت اینطور معنی میشود که هر آنچه که در مذاکرات قبل از قرارداد بیان میشود در حین کار هم همان اجرا گردد. به طور مثال اگر کاشی با بهترین کیفیت در قرار داد منظور شد ماناست متعهد است همان بهترین را خریداری و اجرا نماید. و در واقع هیچ وقت از کارش کم نگذارد. و این هم مایع خوشحالی و آرامش شما خواهد بود.

شفافیت

شفافیت برای ماناست این معنی را دارد که هر آنچه که لازم است مشتری از پروژه ی خود بداند را از آن آگاه شود. به بیان دیگر اطلاع از قیمت متریال کارخانه ی سازنده کشور سازنده میزان سود ناشی از خرید و فروش و سود پیمانکار را بداند . این باعث میشود که اطمینان و رضایت شما جلب گردد.

خدماتی که ما ارایه می دهیم

خدمات ارائه شده در ماناست حاصل سال ها تجربه موفق همکاران  ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.
هدف ما فراهم نمودن خدمات و محصولات مطلوب، با کیفیت و همراه نوآوری برای مشتریان عزیز است.ازجمله خدمات ما می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

تاسیسات مکانیکی

به طور معمول شبکه های پیچیده تاسیسات ساختمان از دید پنهان هستند.

سرمایه گذاری درست در بخش تاسیسات ساختمانی، کیفیت استفاده از امکانات موجود، طول عمر مفید ساختمان و همچنین میزان رضایت افراد ساکن را بالا می برد.در زیر بخشی از خدمات در زمینه ی تاسیسات مکانیکی آورده شده است.

 • طراحی ، محاسبه تمامی سیستم های تهویه مطبوع و گرمایش مرکزی
 • اجرا و نظارت سیستم های تاسیسات مکانیکی
 • طراحی و اجرای انواع استخرهای درمانی ، تفریحی و آموزشی و ...
 • ترسیم نقشه های 3D(سه بعدی) موتورخانه و دیگر بخش های تاسیساتی مانند محل عبور کانالهای هوا، لوله کشی های اصلی با جزییات اجرایی برای هواسازها ، برج های خنک کننده و ...
 • تهیه نقشه های ازبیلت از لوله کشی ها ، مسیر عبور کانال ها ، محل نصب تجهیزات توکار و...
 • انجام تعمیرات اساسی (overhaul) موتورخانه های مرکزی ، تجهیزات تاسیسات مکانیکی ساختمان
روف گاردن

بهینه سازی مصرف انرژی

 

کاهش هزینه ها از طریق استفاده بهتر از انرژی و همزمان با صرفه جوئی در هزینه های انرژی ، به کاهش آلودگی محیط زیست نیز کمک می کند چرا که سوخت های فسیلی مهمترین منبع تولید آلایند ه ها و نشر دی اکسید کربن در محیط زیست هستند و با کاهش آنها می توان تا حد قابل ملاحظه ای از انتشار گازهای گلخانه ای جلوگیری بعمل آورد.

 • برآورد میزان مصرف ، شناسایی و حذف نقاط هدر رفت انرژی و ارائه راه کارهای کاهش مصرف انرژی و در نهایت کاهش 10 تا 30 درصدی هزینه گاز و برق مصرفی (Energy saving)
 • ارزیابی عملکرد و اصلاح سیستم ها و تجهیزات تاسیسات مکانیک ، سیستم های الکتریکال ، طراحی و نصب سیستم های کنترل هوشمند موتورخانه ، طراحی و نصب ذخیره ساز انرژی الکتریکی
 • امکانسنجی و استفاده از انرژی های پاک و بازیافت انرژی (گرمایش خورشیدی – برق خورشیدی – نصب مبدلهای انرژی ، در ساختمان ها و صنایع مختلف )
روف گاردن

روف گاردن و لند اسکیپ

تکنولوژی مدرنی که امروزه بر پایه سقف سبز نهاده شده است و بر روی پشت بام ها و تراس ها اجرا می شود.

تکنولوژی مدرنی که امروزه بر پایه سقف سبز نهاده شده است و بر روی پشت بام ها و تراس ها اجرا می شود، با نام روف گاردن معروف است و به معنای بام باغ یا همان باغ در بام می باشد. روف گاردن در واقع خلق فضای سبز بر روی پشت بام است، تا از این طریق طبیعت را در زندگی شهری دخیل کرده و از آن استفاده کنند. بنابراین به هر نوع فضای سبزی که بر روی بام ساخته شود، روف گاردن گفته می شود و شامل مجموعه ای از گیاهان سبز، آبنما، آلاچیق، مبلمان باغی، سایبان، محصولات کشاورزی و سایر امکانات دیگر با توجه به مساحت موجود می باشد.

 • طراحی واحداث محوطه و فضای سبز بر روی پشت بام و تراس(روف گاردن)
 • طراحی و اجرای آبنما-استخر-برکه و آبشار های زیبا و رویایی
 • منظر پردازی، طراحی و اجرای لنداسکیپ
به روز ترین اخبار و مقالات حوزه ی طراحی و دکوراسیون داخلی را در مجله ی خبری ماناست دنبال کنید.

کارفرمایان چه نظری در مورد ما دارند؟

ما هرچقدر هم از کیفیت خدمات و بالا بودن استانداردهایمان بگوییم باز هم برای اینکه بتوانیم اعتماد شما را جلب کنیم به مدارک محکم تری نیاز داریم و چه مدرکی بهتر از نظرات سایر کارفرمایانمان؟