حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

ماناست چگونه پدید آمد؟

در این سالها همواره به دنبال تحقق رویای ایجاد محیط های زیستی مبتنی بر الگوهای معماری پایدار و همسان با فرهنگ ایرانی اسلامی و همچنین منطبق بر اصول فنی و دانش روز دنیا بوده ایم. ماناست همواره کوشیده است تا در جهت ارتقای سطح کیفیت محیط زندگی هموطنان عزیز، گامی هرچند کوچک ولی موثر برداشته باشد. ماناست با بکارگیری متخصصین مجرب و جوانان دانش آموخته خود در زمینه تاسیسات ساختمان برای کاربری هایی همچون مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی،تفریحی، اقامتی، درمانی و… آماده است تا محیطی پر آرامش با فراهم کردن شرایط آسایش انسان در هر محیطی برای هموطنان عزیز خلق نماید.ما پس از سالها فعالیت در عرصه ی تاسیسات مکانیکی ساختمان متوجه کمبودها و نارضایتی های زیادی از سوی مشتریان شده ایم که پاسخ دادن به آنها و رفع این کمبود ها موجبات خشنودی و رضایت مشتریان محترم را فراهم خواهد کرد.
از جمله ی این کمبود ها میتوان به چند مورد زیر اشاره نمود…

۱- بد قولی و عدم رعایت زمان بندی در قرار دادها

۲- عدم تطابق مفاد قرار داد با متریال و عملیات اجرایی

۳- عدم شناخت و مبهم بودم اصالت و کیفیت اجناس و متریال مورد استفاده توسط پیمانکاران
۴- عدم صداقت از سوی پیمانکاران در اجناس مورد استفاده و نحوه ی اجرا
۵- عدم بکار گیری نیروهای فنی مجرب و حرفه ای
۶- خرابیهای زود هنگام و مکرر پس از اتمام کار پیمانکار …

ما برای رفع این کمبود ها و پاسخ به نیاز مشتریان سه اصل را به عنوان خط مشی گروه ماناست سرلوحه قرار داده ایم:

اصل اول شفافیت

شفافیت برای ماناست این معنی را دارد که هر آنچه که لازم است مشتری از پروژه ی خود بداند را از آن آگاه شود. به بیان دیگر اطلاع از قیمت متریال کارخانه ی سازنده کشور سازنده میزان سود ناشی از خرید و فروش و سود پیمانکار را بداند . این باعث میشود که اطمینان و رضایت شما جلب گردد.

اصل دوم صداقت

در ماناست صداقت اینطور معنی میشود که هر آنچه که در مذاکرات قبل از قرارداد بیان میشود در حین کار هم همان اجرا گردد. مثلا اگر کاشی با بهترین کیفیت در قرار داد منظور شد ماناست متعهد است همان بهترین را خریداری و اجرا نماید. و این هم مایع خوشحالی و آرامش شما خواهد بود.

اصل سوم خوش قولی

شاید یکی از دق دقه های مشتریان عدم اتمام پروژه در زمان توافق شده است. و این باعث آشفتگی و استرس و بلاتکیفی و … برای کارفرما و احتمالا همسایگان وی میگردد. در ماناست برنامه ها طوری تنظیم میشود که سر قولمون به شما بایستیم و همان تاریخ اتمام در قرارداد روز پایانی پروژه باشد.

ارتباط با ما
تهران - تهرانپارس - خیابان دماوند - ایستگاه داریوش - خیابان ۱۰۷ - پلاک ۸
02177959046
info@manaset.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X