حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

۵ ایده طلایی برای طراحی داخلی اتاق پسران

تم تزئینی یک راه عالی برای شروع تزئین یک اتاق برای یک کودک است. حتما شما نیز همانند بیشتر والدین زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد دکوراسیون اتاق کودک جدید خود کرده اید حتی قبل از اینکه کودک  شما متولد شود.

طرح های بسیار زیادی برای اتاق های پسران وجود دارد که می تواند با رشد کودک شما سازگار باشد.

۱٫زندگی اشکال

از زنبورها و مورچه ها به قورباغه ها و خزندگان، موجودات طبیعت اغلب توجه کودک را جلب می کنند. ایده های تم از جمله جداول اشکال و مجموعه صندلی، تخت خواب و یا لامپ قورباغه. شاید استفاده از این تم در اتاق خواب پسر شما را تشویق کند که چیز واقعی را خارج از خانه بگذارد.

۲٫حیوانات مورد علاقه

کدام پسری دوست ندارد اتاق خود را با توجه به حیوان خانگی مورد علاقه خود طراحی کند؟ این که آیا این یک سگ یا گربه، پرنده یا مار است، با استفاده از این تم، پسر شما به ویژه در خانه احساس خواهد کرد که حیوان خانگی مورد علاقش همیشه همراهش هست. می توانید تعداد زیادی عکس را در اطراف اتاق قرار دهید و مطمئن شوید که حیوانات پر شده در همه جا پراکنده شده اند.

۳٫خانه بازی/شهربازی

این موضوع یک طرح شگفت انگیز برای تزئین اتاق فرزند شما را فراهم می کند و بسیاری از امکانات شگفت انگیز را نیز ارائه می دهد. یک قفسه چوبی زیبا یا یه صندوق می تواند نقطه شروع شما باشد. یک صحنه خیابانی با یک یا چند دیوار را نقاشی کنید. نام فروشگاه ها را برای اعضای خانواده “غذاهای کیتی”، “تئاتر پاتیل تد”، “فروشگاه دوچرخه تد”، “حیوان خانگی حیوانات آن”، “ویدئو دنیای سارا”، یا کتاب “دنیس” در نظر بگیرید.

به این شیوه یه شهر مصنوعی برای بازی کودک ساخته اید.

۴٫فیلم یا شخصیت های کارتونی

در این موضوع برای همه یه چیزی وجود داره! این که آیا پسر شما کدوم شخصیت کارتونی رو دوس داره؟میکی موس، Alladin، شیر شاه، داستان اسباب بازی یا …. احتمالا می توانید ملافه ها، لامپ ها و سایر اقلام تزئینی که از این تم ها استفاده  کردند رو پیدا کنید. پیدا کردن حوله برای حمام و اسباب بازی ها با طراحی شخصیت های کارتونی آسان است .

 

۵٫دزدان دریایی

داستان پیتر پان می تواند والدین خلاق را به طراحی یک اتاق فوق العاده الهام ببخشد. پسران با توجه به مفهوم دزدان دریایی، یک اتاق را با استفاده از تم های آبی اقیانوس، کشتی های مرسدس، پرچم ها، شبکه، جعبه های گنج، و مخفیانه بازی طراحی می کنند.

 

مدیر سایت
ارسال دیدگاه
ارتباط با ما
تهران - تهرانپارس - خیابان دماوند - ایستگاه داریوش - خیابان ۱۰۷ - پلاک ۸
02177959046
info@manaset.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X