وقتی الان دارید این مقاله را می خوانید، قطعا از آن دسته افرادی هستید که علاقه دارید همه چیز را براساس رنگ مد سال طراحی کنید. هرچیزی! از رنگ لباس و کفش و کیف گرفته تا رنگ دکوراسیون منزل، دفتر کار و …. اکنون که در آستانه سال 2019 قرار داریم بهتر است بدانیم که مؤسسه پنتون چه رنگی را به عنوان رنگ سال 2019 انتخاب کرده است!! شما حدس می زنید چه رنگی باشد؟ شاید درست حدس زده باشید! بله! مرجان زنده – رنگ سال 2019

رنگ سال 2019 در دکوراسیون اتاق نشیمن

شک نکنید رنگ سال 2019 این مرجان پر جنب و جوش ، دکوراسیون و صنعت مد جهانی را تکان می دهد به خصوص که بعد از پالت رنگی سال 2018 رنگ آبی و بنفش و خاکستری که جز رنگ های سرد دسته بندی می شدند، در سال 2019 به سمت یک رنگ گرم و زیبا پیش می رویم.

حال به نظرتان مؤسسه پنتون چرا رنگ سال 2019 را مرجان زنده انتخاب کرده است؟

 

لاتریس ایسمن، مدیر اجرایی موسسه رنگ پانتون، می گوید: “رنگ یک لنز مقعر است که از طریق آن ما واقعیت های طبیعت و دیجیتال را تجربه می کنیم و این تعبیر برای مرجان زنده دقیقا درست است. براساس تحقیق و مطالعه بر روی واکنش ها و تمایلات مصرف کنندگان این رنگ ،رنگ مرجان زنده یک رنگ بسیار دلپذیر ارزیابی شده است.” تولیدکنندگان در صنعت مد و دکور خیلی از رنگ مرجان زنده استفاده می کنند.اگر بخواهیم در یک جمله رنگ سال 2019 را تعریف کنیم باید بگوییم ” القای حس انرژی پرتقالی همراه با صورتی نرم و لطیف ” حال که تا این اندازه از رنگ سال 2019 تعریف کردیم  در ادامه ببینیم چطور می توانیم از این رنگ زیبا در طراحی و  ترکیب دکوراسیون داخلی استفاده کنیم؟

4 روش آسان برای تزیین منزل با رنگ سال 2019

 

  • رنگ مرجان زنده یا هر رنگ گرم و پر جنب و جوش دیگری را باید با رنگ های خنک و خنثی ترکیب کنید تا زیبایی خیره کننده ای ایجاد کند.
  •  جلوی درب ورودی منزلتان را با یک مرجان خوشگل رنگی تزیین کنید یا در منزل را با رنگ مرجانی رنگ سال 2019، رنگ کنید.
  • برای رنگ حمام می توانید از حوله و لوازم جانبی به رنگ سال 2019 استفاده کنید.
  • می توانید از کوسن یا رو مبلی های رنگ مرجانی روی مبل یا تخت خواب استفاده کنید.

 

کوسن مرجانی-رنگ سال 2019

رنگ سال 2019 خیلی منعطف تر، جذابتر و هیجان انگیزتر از چیزی هست که فکرش را بکنید.در کل وقتی صحبت از رنگ سال می شود هر کدام از ما حس متفاوتی نسبت به آن داریم. رنگ مرجان زنده حس یک خانه گرم و نرم رابرای انسان تداعی می کند. در عکس های پایین از این رنگ زیبا در قسمت های مختلف منزل روی و سایل مختلف استفاده شده است . با هم می بینیم!

رنگ سال 2019 در اتاق نشیمن

 

در این طراحی از رنگ آمیزی دیوارها به رنگ سال 2019 استفاده شده است .بنابراین برای ایجاد هارمونی بهتر است رنگ مبلمان یک رنگ تیره با طیف کاملا متضاد با رنگ دیوار انتخاب شود که کنتراست کافی را در فضا ایجاد نماید.

 

رنگ سال 2019 در اتاق نشیمن

رنگ سال 2019 در آشپزخانه

 

انتخاب این رنگ برای دیوارهای آشپزخانه برای افرادی که فرصت کافی برای نظافت آشپزخانه ندارند اکیدا توصیه نمی شود!!!! این رنگ در عین زیبایی اگر کثیف باشد، جلوه ی بدی دارد.بنابراین اگر دوست دارید از رنگ سال 2019 در ترکیب آشپزخانه استفاده کنید این نکته را فراموش نکنید.

 

رنگ سال 2019 در آشپزخانه

اگر از خنثی بودن رنگ حمامتان خسته شده اید ، از گرمای رنگ مرجان رنگ سال 2019 کمک بگیرید. اضافه کردن پرده دوش،حوله و یا حتی یک پادری مرجانی رنگ می تواند گرمای زیادی را به فضای دکوراسیون حمام ببخشد.فقط یک تغییر ساده و ارزان می تواند سردیه آن رنگ سفید را از فضا بگیرد و یک حس گرمای مطلق به محیط القا کند.

در سال 2019 این کار را حتما انجام بدهید!

 

مرجان زنده –رنگ سال 2019 را به پالت رنگ اتاق خوابتان اضافه کنید.اگر یک اتاق خواب گرم، روشن و پر انرژی دوست دارید رنگ مرجانی بهترین انتخاب برای شماست،اگر بتوانید با رنگ های خنثی مثل آبی و سیاه هم ترکیبش کنید که نتیجه فوق العاده ای می گیرید.

 

 

One thought on “طراحی خیره کننده دکوراسیون داخلی با رنگ سال 2019 (مرجان زنده)

  1. حمیده

    سلام و عرض ادب.
    مطلب بسیار جالب و بدرد بخوری برای دکوراسیون منزل نوشتین. متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *