حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

طراحی خیره کننده دکوراسیون داخلی با رنگ سال ۲۰۱۹ (مرجان زنده)

وقتی الان دارید این مقاله را می خوانید، قطعا از آن دسته افرادی هستید که علاقه دارید همه چیز را براساس رنگ مد سال طراحی کنید. هرچیزی! از رنگ لباس و کفش و کیف گرفته تا رنگ دکوراسیون منزل، دفتر کار و …. اکنون که در آستانه سال ۲۰۱۹ قرار داریم بهتر است بدانیم که مؤسسه پنتون چه رنگی را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ انتخاب کرده است!! شما حدس می زنید چه رنگی باشد؟ شاید درست حدس زده باشید! بله! مرجان زنده – رنگ سال ۲۰۱۹

شک نکنید رنگ سال ۲۰۱۹ این مرجان پر جنب و جوش ، دکوراسیون و صنعت مد جهانی را تکان می دهد به خصوص که بعد از پالت رنگی سال ۲۰۱۸ رنگ آبی و بنفش و خاکستری که جز رنگ های سرد دسته بندی می شدند، در سال ۲۰۱۹ به سمت یک رنگ گرم و زیبا پیش می رویم.

حال به نظرتان مؤسسه پنتون چرا رنگ سال ۲۰۱۹ را مرجان زنده انتخاب کرده است؟

 

لاتریس ایسمن، مدیر اجرایی موسسه رنگ پانتون، می گوید: “رنگ یک لنز مقعر است که از طریق آن ما واقعیت های طبیعت و دیجیتال را تجربه می کنیم و این تعبیر برای مرجان زنده دقیقا درست است. براساس تحقیق و مطالعه بر روی واکنش ها و تمایلات مصرف کنندگان این رنگ ،رنگ مرجان زنده یک رنگ بسیار دلپذیر ارزیابی شده است.” تولیدکنندگان در صنعت مد و دکور خیلی از رنگ مرجان زنده استفاده می کنند.اگر بخواهیم در یک جمله رنگ سال ۲۰۱۹ را تعریف کنیم باید بگوییم ” القای حس انرژی پرتقالی همراه با صورتی نرم و لطیف ” حال که تا این اندازه از رنگ سال ۲۰۱۹ تعریف کردیم  در ادامه ببینیم چطور می توانیم از این رنگ زیبا در طراحی و  ترکیب دکوراسیون داخلی استفاده کنیم؟

۴ روش آسان برای تزیین منزل با رنگ سال ۲۰۱۹

 

  • رنگ مرجان زنده یا هر رنگ گرم و پر جنب و جوش دیگری را باید با رنگ های خنک و خنثی ترکیب کنید تا زیبایی خیره کننده ای ایجاد کند.
  •  جلوی درب ورودی منزلتان را با یک مرجان خوشگل رنگی تزیین کنید یا در منزل را با رنگ مرجانی رنگ سال ۲۰۱۹، رنگ کنید.
  • برای رنگ حمام می توانید از حوله و لوازم جانبی به رنگ سال ۲۰۱۹ استفاده کنید.
  • می توانید از کوسن یا رو مبلی های رنگ مرجانی روی مبل یا تخت خواب استفاده کنید.

 

رنگ سال ۲۰۱۹ خیلی منعطف تر، جذابتر و هیجان انگیزتر از چیزی هست که فکرش را بکنید.در کل وقتی صحبت از رنگ سال می شود هر کدام از ما حس متفاوتی نسبت به آن داریم. رنگ مرجان زنده حس یک خانه گرم و نرم رابرای انسان تداعی می کند. در عکس های پایین از این رنگ زیبا در قسمت های مختلف منزل روی و سایل مختلف استفاده شده است . با هم می بینیم!

رنگ سال ۲۰۱۹ در اتاق نشیمن

 

در این طراحی از رنگ آمیزی دیوارها به رنگ سال ۲۰۱۹ استفاده شده است .بنابراین برای ایجاد هارمونی بهتر است رنگ مبلمان یک رنگ تیره با طیف کاملا متضاد با رنگ دیوار انتخاب شود که کنتراست کافی را در فضا ایجاد نماید.

 

رنگ سال ۲۰۱۹ در آشپزخانه

 

انتخاب این رنگ برای دیوارهای آشپزخانه برای افرادی که فرصت کافی برای نظافت آشپزخانه ندارند اکیدا توصیه نمی شود!!!! این رنگ در عین زیبایی اگر کثیف باشد، جلوه ی بدی دارد.بنابراین اگر دوست دارید از رنگ سال ۲۰۱۹ در ترکیب آشپزخانه استفاده کنید این نکته را فراموش نکنید.

 

اگر از خنثی بودن رنگ حمامتان خسته شده اید ، از گرمای رنگ مرجان رنگ سال ۲۰۱۹ کمک بگیرید. اضافه کردن پرده دوش،حوله و یا حتی یک پادری مرجانی رنگ می تواند گرمای زیادی را به فضای دکوراسیون حمام ببخشد.فقط یک تغییر ساده و ارزان می تواند سردیه آن رنگ سفید را از فضا بگیرد و یک حس گرمای مطلق به محیط القا کند.

در سال ۲۰۱۹ این کار را حتما انجام بدهید!

 

مرجان زنده –رنگ سال ۲۰۱۹ را به پالت رنگ اتاق خوابتان اضافه کنید.اگر یک اتاق خواب گرم، روشن و پر انرژی دوست دارید رنگ مرجانی بهترین انتخاب برای شماست،اگر بتوانید با رنگ های خنثی مثل آبی و سیاه هم ترکیبش کنید که نتیجه فوق العاده ای می گیرید.

 

 

مدیر سایت
ارسال دیدگاه
ارتباط با ما
تهران - خیابان ولیعصر - ساختمان شفق
02155887744
mahdisweb20@gmail.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X